O nas

Witaj na blogu 8ipół! 

Tworzymy go wspólnie – podobnie jak wspólnie pracujemy i budujemy rodzinę. Jako małżeństwo w pracy i jako partnerzy staramy się efektywnie łączyć te dwie sfery w taki sposób, by budować szczęśliwe, udane życie. Naszą pasją jest biznes rodzinny, marketing, organizacja eventów i komunikacja.

W pracy specjalizujemy się w branży medycznej, farmaceutycznej i nie tylko. 

W życiu – w uważnym budowaniu relacji partnerskich i tworzeniu pięknych wspomnień. 

 

Ten blog jest o łączeniu wspólnej pracy z udanym życiem rodzinnym –  do wielu spraw podchodzimy tu z przymrużeniem oka. Wierzymy w to, że firmy rodzinne mają bezcenny kapitał w postaci autentycznych wartości i silnych relacji – i o tych relacjach także opowiadamy na blogu.

Dlaczego 8ipół? Genezę nazwy bloga znajdziesz tutaj: Dlaczego 8ipół?

Kasia Piotrowska

Specjalistka ds. marketingu i PR, konferansjerka, blogerka, żona, mama. Współtwórczyni Vicommi Media.
Ekspertka w komunikacji firm z branży medycznej i farmaceutycznej, entuzjastka mediów, wieloletnia redaktor naczelna serwisów medycznych. Pasjonatka pisania i budowania trwałych, szczęśliwych relacji. Zakochana w swoim mężu i stale poszukująca nowych dróg dobrego życia. Autorka bloga 8ipół od 2014 roku, wtedy jeszcze o innej tematyce – jej teksty poruszające kwestie relacji damsko-męskich były cytowane w wielu mediach i serwisach społecznościowych.
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej.

Kontakt: katarzyna.j.piotrowska@gmail.com

Kamil Piotrowski

Specjalista ds. event marketingu i działań operacyjnych, mąż, ojciec. Twórca Vicommi Media.
Od lat związany z branżą medyczną i farmaceutyczną. Fan nowych technologii i innowacji w medycynie. Zarządza logistyką ogólnopolskich wydarzeń dla lekarzy i pielęgniarek.  Zakochany w swojej żonie i poszukujący skutecznych sposobów na work-life balance.
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego.

Kontakt: kam.piotrowski@gmail.com