O mnie     Reklama     Kontakt

Kuba Jankowski: Jestem człowiekiem sukcesu w mojej małej mikroskali (wywiad)

Emocje / Wywiady / 12 kwietnia 2015

Vloger, Youtuber, jeden z najbardziej rozgadanych i szanowanych twórców internetowych. Popularność zyskał dzięki programowi MaturaToBzdura.TV, dziś jako YouTube Manager pracuje dla Onetu, a swoje prywatne pomysły i opinie prezentuje na własnym kanale. Niezależnie od formy, w jaką ubiera swoje myśli – zawsze trzyma wysoki poziom, wyróżnia go wiedza, szczera skromność, kultura osobista i duży szacunek do odbiorców. Inspiruje, z pasją opowiada o vlogowaniu, motywuje i gdziekolwiek się pojawia – przynosi uśmiech i dużo dobrej energii. Specjalnie dla Was, premierowo na 8ipół – rozmowa z Kubą Jankowskim.

Ależ to było inspirujące spotkanie! Po wielu przygodach technicznych i losowych wreszcie udało mi się z pomocą moich drogich kolegów i koleżanek  zrealizować wywiad, który od dawna chodził mi po głowie:) Może nie jest idealnie, ale liczę na to, że każdy kolejny odcinek będzie coraz lepszy. I będzie – o ile tylko będziecie wspierać 8ipół i we mnie wierzyć :)

Bardzo zależało mi na tym, żeby pierwszym gościem był właśnie Kuba Jankowski (lubcie go koniecznie!). Na co dzień staram się otaczać ludźmi, którzy mają w sobie dużo ciepła, energii, którzy rozwijają swoje talenty i mają wielkie marzenia. Dla których nie ma przeszkód nie do przejścia. Na 8ipół też nie może ich zabraknąć, dlatego będę się starała zapraszać tutaj tych, których znacie – z internetu, mediów, sceny i którzy swoją postawą i pracą mówią: da się! I naprawdę warto.

Kuba jest jedną z nich. Po tym spotkaniu długo nie mogłam przestać się uśmiechać. Obejrzyjcie wywiad! Czekam na Wasze wrażenia w komentarzach.

Pomysł i realizacja: Katarzyna J. Markiewicz
Zdjęcia: Stanisław Patejko
Montaż i korekcja A/V: Maciej Magowski
Pomoc realizacyjna: Olga Mizeracka
Make-up: Ola Jastrzębska
Fotosy: Paulina Wyszyńska

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA: Restauracji Navona i Studia 303.

Kuba Jankowski i Katarzyna J. Markiewicz. Wywiad dla 8ipół
Fot. Paulina Wyszyńska
Kuba Jankowski. Wywiad dla 8ipół
Fot. Paulina Wyszyńska
Kuba Jankowski. Wywiad dla 8ipół
Fot. Paulina Wyszyńska
Fot. Paulina Wyszyńska
Fot. Paulina Wyszyńska

 

Obejrzyj także:

Wywiad z Krystyną Jandą o ulubionym reżyserze, Woody’m Allenie:

Krystyna JandaPrevious Post

Jeśli czegoś Ci zazdroszczę, to zwyczajności

Next Post

Krótki list do mężczyzny mojego życia

To też Ci się spodoba

 • Eli

  Dobrze wiem, jak wiele pracy Cię to kosztowało i powiem Ci jedno: było warto!! Jest super, a bedzie jeszcze lpeiej:)

 • Renka

  Kuba to świetny gość :)

 • Patryk

  No i widzisz?? Udało się! Może miałaś po drodze niełatwo i przeżyłaś całą serię nieszczesliwych zdarzen, ale dobieglas do mety – jak zawsze!!! 3mam kciuki ;)

 • gośc

  Świetny wywiad:)

 • .blanka

  Moim zdaniem rewelacyjny wywiad. Kuba Jankowski (wstyd się przyznać, ale kompletnie nie kojarzyłam kto to taki jest – póki sobie nie wygooglałam informacji o nim) mówi naprawdę ciekawie, z sensem i jakoś tak widać, że to świetny człowiek. A co do Ciebie, Ty się po prostu nadajesz do mediów :)

 • Ewa

  Markiewicz, to jest naprawde super materiał!!!!!!! Moze kadry moglyby byc szczesliwsze, ale i tak jest ok. Mocno kibicuje!

 • Bardzo naturalna rozmowa, a przy tym niesamowicie ciekawy wywiad :) Świetnie wyszło! No i Jankowski – mądrość, luz i klasa :)

 • Sluchając Kuby czułam, że jego siedzą mi w głowie od dawna. Mam po prostu podobne podejście do tworzenia w sieci. Chcę by wszystko ci robie, zostawiło w Czytelniku ślad :) Inspirujący materiał i Wy oboje, bardzo swobodni. Gratuluje!

 • Szkoda, że nie wiedziałam, że będziecie rozmawiać :) Mogłabyś zapytać o ŁOSOSIA ;)
  pozdrawiam serdecznie
  Hania

  PS. dla niewtajemniczonych info tu http://www.haart.com.pl/2015/03/blog-roku-2/